Home Oyun Haberleri GRAND THEFT AUTO V
GRAND THEFT AUTO V

GRAND THEFT AUTO V

587
1

İşte geldik  Los Santos’un 3 çılgın karakterinin hikayesine.

Oyun oynarken film tadı aldınız mı hiç ? ya da bir karakterin ruhuna büründünüz mü ?  Umarım bu duyguları tatmamışsınızdır ve de  bu oyunda tadarsınız.Çünkü benim başıma gelen buydu.Gözlerimin altı bir deniz atının hamileliği gibi şişmişti oyunu bitireceğim diye.

( TEMSİLİ ) 😀
Gelelim oyunun hikaye kısımlarına diğer oyunlarında olduğu gibi ana konsept yine soygun ama öyle böyle değil.
Çünkü karakterlerin köklü bir geçmişi ve birbirleri ile ilginç bağlantıları var.Tartışmasız oyunun en sayko elemanı Trevor.Eski bir uçak pilotudur kendisi. (oynayanlar bilir) Karakterden karaktere geçiş sağlarken oyun içerisinde Trevor’u asla düzgün bulamayacaksınız buna hazır olun.Bir sahil kenarında içerken, bir kadın kıyafeti ile parkta yatarken ya da sadece iç çamaşırı ile gezerken.
Oyunda yönetilen karakterlerin kendilerine ait yetenekleri var biri daha iyi araba kullanırken bir diğeri silah konusunda uzman.Bu denge gerçekten oyunu harika kılmaktadır.

( SAHİPLENEN TREVOR TUTUŞU ) 🙂
Soygun yapacağımız zaman bize bir ekip kurmamızı söylüyor oyun.Ana karakterler harici yanınıza ekip olarak sağlam adamlar alabiliyorsunuz ve bunu siz seçiyorsunuz ne kadar güzel değil mi ? 🙂
Soygun görevlerinde 3 ana karakterimiz de görevde bulunduğundan karakterler arası geçiş otomatik olmaktadır bu da aksiyonu tavan yaptıran bir diğer özelliklerden biridir.

EKİP SOYGUN İÇERİSİNDE

BU MASKELERİ OYUN İÇERİSİNDE SATIN ALABİLİYORSUNUZ
Oyunun keyfini görev yapmadan da sürmeniz mümkün güzel bir araba ile ana karakterlerden birini çağırıp sosyal aktivite sağlamanız mümkündür.Mesela Franklin adlı karakteriniz ile Trevor’u arayarak bir bowling atmanız, ya da striptiz klübünde felekten bir gece çalmanız gayet açık.
O kadar canlı bir haritası var ki oyunun, banka soygunu, paraşütle atlama, arabanızı modifiye etme ve garajınızda saklama,tren çalma,gaspçıları yakalamak,internette sürf yapmak,televizyon izlemek ve daha bir çok şey.Aslında oyun tam anlamıyla bir yaşam simülasyonu.

Ve oyunun geneli araçlarda geçtiğinden dolayı geniş bir radyo frekansına sahip.Tam tamına 17 radyo kanalı bulunan Gta V  oyununda .
Yazımda oyundan çok bahsetmeyeceğim satın alarak tüm süprizleri yaşamanızı istiyorum.
Unutmayın oynamadığınız her dakika eksik kaldığınızı unutmayın…

(587)