WARFACE

WARFACE

1.38K
0

Merhaba arkadaşlar  bugun CRYENGİNE tarafından geliştirilen son zamanların en iyi  MMOFPS oyunu olan WARFACE hakkında size bilgi aktarımı sağlamak istedim.
Hepimizin yakından tanıdığı Crytek tarafından CRYENGİNE gücü sayesinde piyasaya sunulan ücretsiz FPS oyunumuzda, yeni dünya düzeni komplo,yolsuzluk ve kargaşa sloganı ile görevlerimiz ve oyun içi modlarımız var.
Peki hız kaybetmeden oyunun modlarına geçelim.
Takım Savaşı:
Adı üstüne takım savaşı 🙂 2 farklı takımın mücadelesinde en yüksek puanı toplayan takım maçın kazananı oluyor.Takımınızı zafer taşırken bireysel yeteneğinizi arttırırken ayrıyetten takım çalışması ve koordinasyonu da ödül olarak kazanabiliyorsunuz.

İşgal:
Bu saldırı modunda, ekiplerden biri işgale geçerek arka arkaya üç stratejik noktayı elde etmeye çalışır. Diğer ekip ise bulundukları bölgeyi savunmak zorundadır. Ekiplerin görevi, süre sona erdiğinde ya da tüm stratejik noktalar ele geçirildiğinde değişir. Bu çarpışmalar daha uzundur; strateji yoluyla zaferi hedefleyen oyuncuların tam istediği gibidir ve oyunda en sevdiğim modlardan biridir.

Herkes Tek:
Herkesin birbirine düşman olduğu bu modda ortalık biraz karışıyor.Başarı hırsı ve fps becerisiniz ön plana çıktığı bu modda verilen süre sonunda en yüksek puana ulaşan bireysel oyuncu birinciliği kapıyor 🙂

Yıkım:
Zaman yarışı olarak adlandırdığım bu modda tamamen hızlı ve dikkatli olmamız gerekmektedir.Hızlı olmamızın sebebi belirlenen üssü diğer takım almadan ele geçirip hava saldırısını başlatmaktır.Eğer 120 saniye içerisinde her iki takımda üssü ele geçiremezse bölüm tekrardan başlar.

Sabotaj:
Bu modu herkes bir başka oyundan bilecektir.Bomba görevi.Bir takım bomba kurar diğer takımda bombayı etkisiz hale getirmeye çalışır.Bomba koruya takım ile  bombayı etkisiz hale getirmek isteyen takım arasında mücadele ise tamamen benzersizdir.Kısacası harika bir moddur.


Modlarımız bu kadar peki oyun içerisinde kaç sınıf var hemen buna da el atıp açıklamasını gerçekleştirelim.
Warface’da 4 adet sınıf var.
Bunlar;
Piyade
Keskin Nişancı
Paramedik
Mühendis.
 

Oyunun diğer fps oyunlardan farkı var mı diye soru soruyor olabilirsiniz kendinizce buna da değinelim hemen.
Bu oyunda kayarak adam öldürme gibi bir özelliğimiz mevcut.
Warface youtube kanalında ki videodan da buna ulaşmamız mümkün.

Oyun içerisinde ilerleme kaydedince yeni ekipmanlar, farklı silahlar kazanma şansımızda artmaktadır.Ama benim askerim daha güçlü olsun istiyorsanız da işte tam yerine denk geldiniz diyebilirim.
Warface kredisi satın alarak askerinizi geliştirebilir ve de oyun içerisinde emir komutayı alarak gerçek askeri kişiliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

(1382)